خدمات

هیوده

تیم هیوده انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی اپلیکیشن موبایل، نرم افزارهای مدیریتی، طراحی سایت به همراه پشتیبانی و مدیریت آن، بهینه سازی و رفع ایرادات سایت، بهینه سازی سئو، تولید محتوای اختصاصی را با بهترین کیفیت و با به روز ترین روش های روز دنیا ارائه می دهد.

برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

چرا طراحی سایت؟
طراحی و ساخت انواع وب سایت شرکتی، فروشگاهی، اختصاصی

در عصری زندگی می کنیم که عنوان آن عصر ارتباطات و تکنولوژی است.

در دنیای دیجیتال هیچ محدودیتی برای تعداد مشخص مخاطبین و بازار هدف وجود ندارد و بصرفه ترین راه ممکن ایجاد یک صفحه اختصاصی وب (وب سایت) می باشد.

ما در هیوده با توجه به حضور کارشناسان متخصص در زمینه های برنامه نویسی و طراحی، با ایجاد یک وب سایت شخصی سازی شده به شما کمک می کنیم تا مخاطبین خود را در تمامی زمینه ها افزایش داده و اولین و مهمترین قدم را برداشته و جان تازه ای به کسب و کار خود بدهید.

laptop
چرا طراحی اپلیکیشن؟
طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن موبایل Android ، IOS ، Windows

این روزها تلفن همراه عضو جدایی ناپذیر در زندگی تمامی افراد جامعه می باشد؛ با ایجاد یک راه ارتباطی به واسطه اپلیکیشن موبایل این امکان برای صاحبین مشاغل وجود دارد تا تعاملی به مراتب راحت تر و سریع تری نسبت به روش های منسوخ شده را تجربه کنند مانند: اپلیکیشن فروش محصولات با امکان ارائه ثبت و بایگانی گزارشات فروش، اپلیکیشن مدیریتی، اپلیکیشن آموزشی، اپلیکیشن نظارتی و ...   

mobile-phone
کاربرد نرم افزار مدیریتی(بر پایه هوش مصنوعی)
طراحی و ساخت نرم افزار های مدیریتی و استراتژیک بر پایه ی هوش مصنوعی

با استفاده از نرم افزار هوشمند مدیریتی این امکان وجود دارد تا نظارت هوشمند(بر پایه ی هوش مصنوعی) جامع تری نسبت به سازمانمان داشته باشیم برای مثال :

  • کنترل و نظارت به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به دستگاه وابسته
  • بررسی عملکرد مفید و یا عدم عملکرد مفید و صحیح پرسنل و ارجاع به پنل مدیریت
  • جلوگیری و اعلام اخطار در مقابل رفتارهای پر خطر و ممنوع و ارائه ی گزارش به مدیریت
  • بررسی، محاسبه و ایجاد یک گزارش جامع از روند فعالیت در جهت اهداف سازمانی و ارائه گزارش به مدیریت
project-management (1)
مدیریت و پشتیبان سایت
پشتیبان و مدیریت سایت

یک سایت خوب مانند یک وسیله ی نقلیه بروز می ماند که اگر راننده ی خوب و باتجربه نداشته باشد نه تنها کارایی مناسب نخواهد داشت بلکه هر لحظه امکان بروز هرگونه مشکل فنی، امنیتی و بهره وری، سایت را مورد تهدید قرار می دهد.

customer-support1
بهینه سازی Seo
بهینه سازی Seo

امروزه تصاحب جایگاه ثابت در صفحات پربازدید گوگل سخت و سخت تر می شود زمان را از دست ندهید و با بهینه سازی وب سایت و محتوای سایت خود رتبه های برتر گوگل را کسب کنید.

workplace
تولید محتوا و مدیریت منابع محتوا
کاملا یونیک همراه با عکس برداری

تولید محتوای اختصاصی یکی از راه های افزایش بهره وری و بازدید وب سایت می باشد که نیازمند تجربه، تخصص و طرح برنامه جهت ارائه محتوا می باشد.

با تولید محتوای تخصصی و مدیریت محتوا می توان در هزینه تبلیغات صرفه جویی نمود و با کمترین هزینه به بالاترین بهره وری رسید.

e-learning
بهینه سازی و رفع ایرادات سایت
بهینه سازی و رفع ایرادات سایت

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در جهت جلوگیری از کاهش رتبه و اعتبار وب سایت در گوگل، بهینه سازی و رفع ایراداتی همچون سرعت پایین سایت، عدم دسته بندی محتوا و ... می باشد.

startup